Reklama [A] - Barlinek Okna
Rodzinny Piknik w Warnicach.

W sobotę 11 czerwca w słonecznej atmosferze odbył się Rodzinny Piknik w Warnicach, który został zorganizowany na płycie boiska sportowego.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą. Nabożeństwo koncelebrowane było przez Ks. Proboszcza Piotra Sasa Ilnickiego oraz Ks. Wikariusza Łukasza Wójtowicza.

Po odprawionej Mszy Św., Wójt Gminy Warnice Alina Werstak przywitała zgromadzonych gości, następnie została uroczyście wciągnięta flaga na maszt przez poczet sztandarowy OSP Wierzbno. Inwestycja została zrealizowana w ramach projektu „Pod biało – czerwoną”.

Mieszkańcy Gminy Warnice mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, które zostały dla nich przygotowane. W części artystycznej zaprezentował się Zespół Biesiada z Warnic oraz Zespół Biesiadno-Ludowy Kalina z Dolic. Na scenie wystąpiła również młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach, a także zespół gospel ze Stargardu „Cantore Gospel”.

Główną gwiazdą wieczoru był Luki, reprezentant muzyki Disco Polo. Dziękujemy za pięknie przygotowane występy artystyczne. Dla najmłodszych dzieci zostały udostępnione dmuchane zamki, a także liczne atrakcje tj.: kącik malarski, bańki mydlane, brokatowe tatuaże, malowanie twarzy, a także zabawy z animatorami z firmy Zabawowo. Nie zabrakło również konkursów dla dzieci, które wraz z nagrodami zostały zorganizowane przez Gminę Warnice. Dzięki zdolnościom kulinarnym Pani Nadii i Tetiany mogliśmy spróbować barszczu ukraińskiego oraz pysznych pierogów i ciast zrobionych przez Koło Gospodyń Wiejskich "Kłębowianki". Piknik Rodzinny zakończył się taneczną zabawą z DJ-em Mateuszem Kogutem. Za bezpieczeństwo podczas Pikniku odpowiadało OSP Warnice.

Źródło: UM Warnice

21-06-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

Reklama [C]

Reklama [C] - AUTO POMOC