Reklama [A] - Barlinek Okna
 Rodzinny Piknik w Warnicach 2024.

W sobotę 8 czerwca 2024 r. w słonecznej atmosferze pośród zieleni odbył się Rodzinny Piknik w Warnicach, który został zorganizowany na płycie boiska sportowego.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą. Nabożeństwo odprawił Ks. Proboszcz Piotr Sas Ilnicki. Po odprawionej Mszy Św., Sekretarz Gminy p. Monika Ostrowska w imieniu Wójta Gminy Warnicy p. Grzegorza Nizio oraz własnym przywitała zgromadzonych gości i podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia oraz zaprosiła do zabawy i korzystania z atrakcji.

Mieszkańcy Gminy mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, które zostały dla nich przygotowane. W części artystycznej zaprezentował się zespół Biesiada oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach pod opieką Pani Izabelli Nahorskiej. Uczniowie wraz z wychowawcą przygotowali bogaty program artystyczny, były śpiewy i tańce.

Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych, mogliśmy spróbować pysznych pierogów, ciast oraz smalcu własnej roboty zrobionych przez Koła Gospodyń Wiejskich "Kłębowianki", „Jezioranki” oraz „Fajne Babki”.

Dla najmłodszych dzieci zostały udostępnione dmuchane zamki, a także liczne atrakcje: koncert wokalno-interaktywny oraz bańkowe show z zespołem Maskotki.

Podczas Pikniku Rodzinnego odbył się także konkurs dla dzieci oraz dorosłych, który został zorganizowany przez Gminę Warnice, a na zwycięzców czekały ciekawe nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Warnice.


Główną gwiazdą wieczoru był zespół Power Play oraz Mr. Sebii Disco Show- reprezentanci muzyki Disco Polo, którzy porwali uczestników do wspólnej zabawy.

Piknik Rodzinny zakończył się zabawą taneczną z DJ-em.

18-06-2024 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Sonda

Czy Pyrzyce to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP
Reklama [C] GBS BANK

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...