Reklama [A] - Barlinek Okna
Przelewice: w najbliższą niedzielę biegi ''Botaniczna Piątka''.

W ostatnią niedzielę października w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbędzie się jesienna odsłona cyklu "Botaniczna Piątka".

Impreza jest skierowana dla osób w każdym wieku - dorośli wystartują na pięciokilometrowym dystansie głównym, a dla młodszych adeptów biegania przewidziano cztery krótsze dystanse dziecięce.

Organizator zachęca do wzięcia udziału debiutantów i osoby początkujące - w specjalnie przygotowanej fali zielonej przygotowano wydłużony limit czasu (75 minut) umożliwiający ukończenie rywalizacji wszystkim, którzy staną na starcie edycji jesiennej.

Każdy z uczestników za linią mety otrzyma pamiątkowy jesienny medal, a dla najlepszych przewidziane zostały nagrody rzeczowe ufundowane przy wsparciu Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego. W sumie z wartościowymi nagrodami z Przelewic wyjedzie sześciu sportowców: trójka najszybszych biegaczek i tyle samo biegaczy.

Oprócz niezaprzeczalnych walorów przyrodniczych, które gwarantuje Ogród Dendrologiczny organizator zapewnia także liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych - warto zapisać w kalendarzu datę 30 października i zarezerwować ją na sportowe spotkanie w Ogrodzie!

Więcej na temat:

Źródło: biegi.wlkp

28-10-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

Reklama [C]

Reklama [C] - AUTO POMOC