Reklama [A] - Barlinek Okna
Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Główna płyta boiska piłkarskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach, dzięki przychylności dyrektor Ewy Hancz, była 16 maja 2022 r. areną mistrzostw powiatu pyrzyckiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas VII – VIII.

Na dwóch boiskach przygotowanych przez pracowników OSiR o miano najlepszej drużyny walczyły 3 zespoły dziewcząt i 6 chłopców. Dziewczęta grały systemem „każdy z każdym” a chłopcy rywalizowali w dwóch grupach eliminacyjnych.

Najlepiej zaprezentowały się piłkarki z SP w Kłodzinie, wygrywając 2 pojedynki i tym samym zapewniły sobie tytuł mistrzyń powiatu w roku szkolnym 2021/2022. Chłopcy po rozgrywkach eliminacyjnych grali półfinały, a ich zwycięzcy walczyli w ścisłym finale, w którym spotkali się piłkarze z Żabowa i Kłodzina.

Po długiej przerwie reprezentacja SP w Żabowie wywalczyła mistrzostwo powiatu pyrzyckiego, pokonując Kłodzino 1:0. Opiekun zwycięzców Cezary Siepka dedykował ten sukces swojemu tacie, który niedawno odszedł na wieczny spoczynek. Piękny i symboliczny gest.

W środę 18 maja 2022 oba zespoły w Gryfinie będą walczyć o półfinał wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Składy zwycięskich zespołów. SP Kłodzino: Aniela Anczewska, Oliwia Gajewska, Kalina Paplicka, Amelia Łukowska, Rozalia Janczukiewcz, Nina Klemenska, Weronika Kucharska, opiekun Stanisław Warejko.

SP Żabów: Nikodem Tomaszewski, Michał Klimek, Norbert Krzyszycha, Karol Olejniczka, Gracjan Klimek, Igor Piotrowicz, Eryk Chmiel, Kamil Chwesiuk, Oliwier Panek opiekun Cezary Siepka.

Źródło: Powiat Pyrzyce

17-05-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

Reklama [C]

Reklama [C] - AUTO POMOC