Reklama [A1] - COMEKO PLUS
Reklama [A] - GBS Bank
Spotkanie warsztatowe programu inwestycji lokalnych.

29 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Pyrzycach odbyło się spotkanie dotyczące zagadnień związanych z Polskim Ładem.

--- REKLAMA ---

Na zaproszenie Starosty Pyrzyckiego Stanisława Stępnia w spotkaniu uczestniczyli włodarze pyrzyckich gmin: Mieczysław Mularczyk, wójt gminy Przelewice, Iwona Kochel, wójt gminy Bielice, Bartłomiej Królikowski, Burmistrz Gminy Lipiany, Danuta Bartków, skarbnik Gminy Pyrzyce oraz przedstawiciele pozostałych pyrzyckich gmin. Spotkanie prowadzili przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego pani Anna Pawlak oraz pani Anna Krzeszewska.

Na pytania związane z Polskim Ładem i możliwościami pozyskania środków na samorządowe inwestycje odpowiadali także obecni na spotkaniu posłowie Leszek Dobrzyński i Michał Jach.

„Było to bardzo dobre spotkanie, konkretne rozmowy przedstawicieli Banku Gospodarstwa Krajowego z samorządowcami. Myślę, że wiele spraw, problemów dzięki takim spotkaniom udaje się szybciej rozwiązać.

I tak jak mówiliśmy podczas spotkania, pracownicy BGK i my posłowie jesteśmy cały czas do dyspozycji wójtów, burmistrzów. Polski Ład to wielka szansa dla rozwoju naszego kraju, uruchomienia kolejnych oczekiwanych przez mieszkańców inwestycji” – powiedział po spotkaniu poseł Leszek Dobrzyński.

„Bardzo profesjonalnie przygotowane spotkanie przez panią Annę Pawlak i panią Annę Krzeszewską z Banku Gospodarstwa Krajowego. Jest to kolejne spotkanie w starostwie dotyczące Polskiego Ładu. Uważam, że obecność podczas spotkania posłów Leszka Dobrzyńskiego i Michała Jacha to kolejna możliwość na bezpośrednie rozmowy, pytania i konkretne odpowiedzi, za co obu Panom serdecznie dziękuję. Spotkanie miało formę warsztatową, gdzie na konkretnych przykładach omawiano sposób prawidłowego składania wniosków i ich rozliczania” – Stanisław Stępień, Starosta Pyrzycki.

„Zwróciłem się po raz kolejny do samorządowców z propozycją, by w sytuacjach sprawiających im większe problemy, nie zwlekali i kontaktowali się bezpośrednio ze mną. Będę podejmował działania na rzecz konkretnych inwestycji” – poseł Michał Jach.

Źródło: Powiat Pyrzyce

05-05-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

Reklama [C]

Reklama [C]