Reklama [A] - Barlinek Okna
Podsumowanie działalności samorządu i Szpitala.

W dniu 19 kwietnia br. odbyło się spotkanie, które stanowiło podsumowanie okresu wspólnej działalności samorządu powiatu pyrzyckiego i Szpitala Powiatowego w Pyrzycach na rzecz ochrony zdrowia w powiecie.

News will be here

Starosta Pyrzycki, Stanisław Stępień, spotkał się z kierownictwem szpitala, aby podziękować pracownikom za ich zaangażowanie i współpracę w mijającej kadencji samorządu terytorialnego.

Podczas spotkania Starosta wyraził swoją wdzięczność za wkład pracowników szpitala w poprawę standardów usług medycznych dla mieszkańców powiatu pyrzyckiego. Dyrektor Szpitala Powiatowego w Pyrzycach, Mariusz Przybylski, przekazał serdeczne podziękowania w imieniu personelu, podkreślając pozytywny wpływ współpracy z samorządem na jakość świadczonych usług.

W spotkaniu uczestniczyli także pracownicy szpitala: Katarzyna Polewczak - Pielęgniarka Naczelna, Roland Żwierełło - Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych, Zenon Czeraszkiewicz - Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej, Barbara Witek - Kierownik Pracowni RTG i TK oraz Tadeusz Kaczmarek - Przewodniczący Związków Zawodowych NSZZ Solidarność.

Mijająca kadencja samorządu powiatu pyrzyckiego była okresem pozytywnych zmian i doskonalenia standardów opieki zdrowotnej. Dzięki współpracy i zaangażowaniu personelu szpitala oraz samorządu, mieszkańcy powiatu mogą korzystać z coraz lepszych usług medycznych. To ważny krok w rozwoju systemu ochrony zdrowia na terenie powiatu pyrzyckiego.

01-05-2024 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Reklama [C] GBS BANK

Sonda


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here