Reklama [A] - Barlinek Okna
Kolejni piraci drogowi zatrzymani.

Pyrzyccy Policjanci dbając o bezpieczeństwo na naszych drogach kolejny już raz udowodniła, że nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych.

W dniu wczorajszym Policjant Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymał do kontroli drogowej mężczyznę, który w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h jechał z prędkością 112 km/h. Kontroli drogowej poddana została również kobieta, która kierowała pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

W czwartkowe popołudnie podczas kontroli drogowej w miejscowości Mielęcinek na drodze W-119, 35 – letni mężczyzna kierujący samochodem m-ki BMW poruszał się z prędkością 112 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h w terenie zabudowanym. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a jego pojazd nie ma aktualnego ubezpieczenia OC. Policjant odstąpił od ukarania kierującego mandatem karnym na rzecz sporządzenia wniosku do Sądu o ukaranie wraz z orzeczeniem środka karnego w postaci zakazu prowadzenia pojazdami w ruchu lądowym. Została również sporządzona informacja do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego w związku z brakiem OC pojazdu.

Policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego oraz Rewiru Dzielnicowych w godzinach wieczornych wracając z interwencji zleconej w jednej z miejscowości w gminie Warnice dokonali kontroli drogowej pojazdu marki Opel. Badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu została poddana 30 – letnia kobieta, z wynikiem 0,67 mg/l.

Źródło: Policja Pyrzyce

11-07-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

Reklama [C]

Reklama [C] - AUTO POMOC