Reklama [A] - Barlinek Okna
Wspólne działania Policji i Państwowej Straży Rybackiej.

Policja w ramach współpracy z Państwową Strażą Rybacką, przeprowadziła w dnia 9 kwietnia br działania, których celem jest przede wszystkim ograniczenie nielegalnego połowu ryb, zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach wodnych oraz ochronę ekosystemów wodnych.

News will be here

Pyrzyccy policjanci wraz z przedstawicielami Państwowej Straży Rybackiej Posterunek w Szczecinie kontrolowali zbiorniki wodne. Głównym założeniem wspólnych działań było między innymi ograniczenie nielegalnego połowu ryb oraz zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym nad wodą jak i w jej pobliżu, a także wymiana doświadczeń.

Policjanci wraz ze strażnikami kontrolowali wędkarzy w m. Czarnowo, Rokity, Zaborsko oraz zbiornik Sicina pod kątem posiadanych uprawnień do prowadzenia amatorskiego połowu ryb oraz zwalczania kłusownictwa rybackiego a także zanieczyszczania terenu.

Policja i Straż Rybacka apelują, aby pamiętać, że osoby łowiące ryby powinny posiadać przede wszystkim kartę wędkarską oraz zezwolenie od Polskiego Związku Wędkarskiego. Ponadto należy pamiętać o obowiązku przestrzegania przepisów ustawy w zakresie: wymiaru ochronnego ryb i ich okresu ochronnego. Podczas działań każdy skontrolowany wędkarz posiadał wymagane dokumenty oraz uprawnienia.

10-04-2024 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Reklama [C] GBS BANK

Sonda


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here