Reklama [A] - Barlinek Okna
Trwa budowa nowej siedziby Policji.

Obecnie na obiekcie wykonywane są prace instalacyjne, wykończeniowe, elewacje, układanie nawierzchni dojazdów i parkingów. Za najbardziej zaawansowaną część inwestycji można uznać strzelnicę, gdzie trwa już wyposażanie obiektu w trzy nowoczesne tory strzelnicze.

News will be here

Cały obiekt nowej siedziby pyrzyckiej policji, budowanej na przekazanej nieodpłatnie przez pyrzyckie starostwo działce składać się będzie z trzech budynków, które dostosowane będą do współczesnych wymagań policyjnej formacji.

Będzie to budynek główny o kubaturze prawie 6 tysięcy m3, jednej kondygnacji podziemnej i dwóch kondygnacjach nadziemnych o łącznej powierzchni 2 147 m2, a także dwa budynki, w którym będzie się mieścić kojec dla psów i strzelnica z garażami. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Zakład Inżynierii Budowlanej Bernard Falkowski z siedzibą w Maszewie.

Harmonogram budowy, zgodnie z podpisaną z wykonawcą 28 stycznia 2021 umową, zakłada, że nowa jednostka policji powinna być gotowa w terminie 25 miesięcy od dnia przekazania placu budowy.

Myślę, że 2023 rok będzie dla pyrzyckiej policji, a także dla społeczeństwa powiatu pyrzyckiego w kwestii bezpieczeństwa przełomowy. Oddanie do użytku nowej siedziby pyrzyckiej policji, nowocześnie wyposażonej, zdecydowanie wpłynie na poprawę warunków pracy policjantów, obsługi interesantów i poprawę bezpieczeństwa na naszym terenie. Cieszę się, że moje rozmowy, a także nieodpłatne przekazanie przez starostwo działki pod budowę komendy zakończą się w roku przyszłym sukcesem” - Stanisław Stępień, Starosta Pyrzycki.

30-08-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Reklama [C] GBS BANK

Sonda


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here