Reklama [A] - Barlinek Okna
Szpital zyska tomograf z opcją kardiologiczną.

W dniu 17.04.2023 roku w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na zakup tomografu komputerowego z opcją kardiologiczną i stacją lekarską pomiędzy Powiatem Pyrzyckim, a firmą ALTERIS S.A.

News will be here

W ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Powiat Pyrzycki otrzymał dofinansowanie w kwocie 4 250 000,00 zł z przeznaczeniem na inwestycję, która zostanie przeprowadzona w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach pn. „Zakup aparatury diagnostycznej i modernizacja pomieszczeń Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach”. Całkowity koszt inwestycji wynosi 5 000 000,00 zł, a udział własny Powiatu Pyrzyckiego 750 000,00 zł.

W ramach inwestycji zostanie przeprowadzona adaptacja pomieszczeń szpitala oraz zakupiony zostanie tomograf komputerowy z opcją kardiologiczną i stacją lekarską; agregat prądotwórczy, aparat RTG z ramieniem C; USG ginekologiczne; USG uniwersalne- 2 szt., monitor z analizatorem parametrów.

W uroczystym spotkaniu udział wzięli: Poseł na Sejm RP Pan Leszek Dobrzyński, Starosta Pyrzycki Pan Stanisław Stępień, Wicestarosta Pyrzycka Pani Ewa Gąsiorowska-Nawój, Przewodnicząca Komisji ds. Społecznych Rady Powiatu Pyrzyckiego Pani Renata Bochan-Bochanowicz, Sekretarz Powiatu Pyrzyckiego Pan Mariusz Majak, przedstawiciel firmy GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Regionalny Dyrektor Sprzedaży Pani Katarzyna Tuczyńska, przedstawiciel firmy ALTERIS S.A Pan Jakub Borowski Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Pyrzycach Pan Mariusz Przybylski wraz z pracownikami oraz przedstawiciele zaproszonych mediów.

Szczególne podziękowania za wsparcie Szpitala Powiatowego w Pyrzycach w realizacji przedsięwzięcia kierujemy dla Pana Stanisława Stępnia Starosty Pyrzyckiego oraz Zarządu Powiatu Pyrzyckiego i Rady Powiatu Pyrzyckiego, Pana Zbigniewa Boguckiego Wojewody Zachodniopomorskiego, Pana Leszka Dobrzyńskiego Posła na Sejm RP, Pana Michała Jacha Posła na Sejm RP, Pana Artura Szałabawki Posła na Sejm RP.

Źródło: Szpital Powiatowy w Pyrzycach

18-04-2023 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Sonda

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

PODZIŃSKA Marzena
PAJOR-KUBICKI Remigiusz
ODACHOWSKA-PIOSIK Agnieszka Maria
ŁYJAK Justyna

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here