Reklama [A] - Barlinek Okna
Pyrzyccy policjanci w sobotę zatrzymali czterech kierowców na podwójnym gazie.

Sobotnia służba dla Policjantów Ogniwa Ruchu Drogowego pyrzyckiej Komendy upłynęła pod znakiem nietrzeźwych kierujących. Ujawnili oni trzech kierujących samochodami osobowymi na tzw. „podwójnym gazie” oraz jedną kobietę kierującą motorowerem, która również była w stanie po spożyciu alkoholu.

News will be here

W sobotę, 14 stycznia 2023 roku od godzin porannych funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego prowadzili kontrole drogowe. Pierwszy nietrzeźwy kierujący został zatrzymany do kontroli przed godziną 8:00. 52 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu pyrzyckiego kierując pojazdem marki Mitsubishi posiadał w wydychanym powietrzu 0,38 mg/l.

Kolejna kontrola pojazdu marki Volvo po godzinie 9:00 i również nietrzeźwy 38 latek, tym razem z wynikiem 0,20 mg/l. Po godzinie 11:00 Policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Mercedes, gdzie kierujący 50 – letni mężczyzna podczas badania stanu trzeźwości posiadał wynik 0,12 mg/l. Każdemu z kierujących wystawiono wezwanie do stawiennictwa w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach, zakazano dalszej jazdy oraz zatrzymano elektronicznie prawo jazdy.

W tym samym dniu w godzinach popołudniowych policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego do kontroli drogowej zatrzymi 32 – letnią kobietę, która kierowała motorowerem i przewoziła pasażera posiadając w wydychanym powietrzu pół promila alkoholu. Kobiecie również zakazano dalszej jazdy oraz przekazano wezwanie do stawiennictwa w pyrzyckiej Komendzie.

Nietrzeźwi kierowcy to duże zagrożenie! Stwarzają oni realne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. W konfrontacji z poruszającym się prawidłowo uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Źródło: Policja Pyrzyce

24-01-2023 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Reklama [C] GBS BANK

Sonda


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here