Reklama [A] - GBS Bank
Modernizacja dróg za ponad 14 milionów złotych.

W ramach zadania „Modernizacja sieci dróg, przepustów/mostów i chodników na terenie powiatu pyrzyckiego” zrealizowanych zostanie 18 inwestycji za kwotę 14 130 629,00 zł na terenie wszystkich gmin powiatu pyrzyckiego.

--- REKLAMA --- MARAL BHP - Hurtownia Artykułów BHP i PPOŻ ul. Tunelowa 39A, 74-320 Barlinek | www.maral.com.pl -----------

Aktualnie wykonawca inwestycji firma Malbrobud prowadzi następujące inwestycje:

1. Gmina Kozielice - droga powiatowa 1555Z Pyrzyce - Załęże odcinek miedzy Przydarłowem, a Trzeborzem. Długość odcinka to 2,5 km położna została warstwa wyrównawcza, trwa przebudowa zjazdów, a już w tym tygodniu pojawi się warstwa ścieralna (ostatnia).

2. Gmina Bielice - droga powiatowa 1351Z Gardno - Pyrzyce, odcinek od Bielic do Parsowa. Długość odcinka 1,9 km, położona została warstwa wyrównawcza, a już niedługo pojawią się kolejne warstwy.

3. Gmina Warnice - droga powiatowa 1713Z Dębica - Warnice, odcinek od Warnic do przejazdu kolejowego w kierunku Dębicy. Długość odcinka 1,1 km, położona została warstwa wyrównawcza.

4. Gmina Przelewice - droga powiatowa 1578Z Ukiernica - Płońsko, odcinek między Przywodziem, a Płońskiem. Długość odcinka 663m, położona została warstwa wyrównawcza.

5. Gmina Pyrzyce - droga powiatowa 1613Z ul. Kościuszki, odcinek od budynku PPK do ul. Cmentarnej. Długość odcinka 800 m, położona została warstwa wyrównawcza.

6. Gmina Lipiany - droga powiatowa 1557Z Derczewo - Lipiany, odcinek od drogi woj. 119 do skrzyżowania do m. Mironów. Długość odcinka 700m, położona została warstwa wyrównawcza.

„Wykonawca ma czas na zakończenie inwestycji do czerwca 2023, jak na razie inwestycja realizowana jest nawet z pewnym wyprzedzeniem, z czego się bardzo cieszę. Rozpoczęte inwestycje w poszczególnych lokalizacjach nie są jeszcze zakończone, w drugiej połowie lipca będą układane kolejne warstwy, a w niektórych miejscach siatki wzmacniające nawierzchnię. Będą także porządkowane pobocza remontowanych dróg” – Stanisław Stępień, Starosta Pyrzycki.

Źródło: Powiat Pyrzyce

11-07-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Średnie wykształcenie w rok - bez wychodzenia z domu.

Tak szybko ? To jest możliwe tylko z nami. W jaki sposób? PRZECZYTAJ ! W Polsce jest możliwość zdawania egzaminów w systemie e...


SKUP MB SPRINTER KACZKA HIACE HYUNDAI H100 GOTÓWKA

Pilnie odkupię wymienione auta w każdym stanie : - mercedes kaczka ,sprinter do 2000 r,vario - toyota corolla z lat 1988-2006e...


BPI POLSKA: OPERATOR MASZYN - PRACOWNIK PRODUKCYJNY

BPI Polska to firma produkcyjna. Zakład znajduje się w Lipianach. Specjalizujemy się w produkcji pianki. Jesteśmy pionierami w ...

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

Reklama [C]