Reklama [A] - Barlinek Okna
Wyrusz wraz z nami w podróż pełną przygód i świateł.

Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych wszystkim najmłodszym uczestnikom, skąpana w fenomenalnej oprawie świetlnej.

News will be here

Nie byłoby to tak wyjątkowe wydarzenie, gdyby nie magiczne miejsce - Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Tu, w otoczeniu ponad 2000 różnych gatunków drzew, krzewów i roślin zielnych, po raz siódmy przeniesiemy się w świat bajek, na moment wcielimy się w postać baśniowego bohatera, rozkoszując zmysły wyjątkową grą świateł i magii.

W podróży przez trzy niezależne sceny odkryjemy:

1. Scena za Pałacem obejmie we władanie Teatr Ocelot, organizator wyjątkowych widowisk, pokazów artystycznych w kraju i na świecie. Kuźnia akrobatycznych talentów. Innowacyjne widowiska Teatru OCELOT są efektownym i artystycznie wartościowym połączeniem dynamicznej akrobatyki, powietrznego baletu, muzyki i pantomimy. Unikalne układy sztuki ruchu Teatru Ocelot opracował Bogdan Zając, trzykrotny Mistrza Świata w Akrobatyce Sportowej, uznany artysta i solista Cirque du Soleil (Kanada,USA), lekarz medycyny sportowej, trener i konsultant akrobatyczny największych światowych produkcji Franco Dragone i Cirque du Solei.

2. Nad Stawem Centralnym, przy „ulicy czekoladowej”, po entuzjastycznym przyjęciu, ponownie zagości „Teatr Pana O”, który przy pomocy unikalnej oprawy UV „zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Pana Kleksa”.

3. Na polanie za Ogrodem Skalnym powstanie scena wypełniona śpiewem i animacjami. Monika Makowska-Wiącek - wokalistka Gorzowskiej Orkiestry Dętej, świeżo upieczona mama oraz autorka wyjątkowych warsztatów dla dzieci porwie Was poprzez śpiew, we wspólną podroż z Małym Księciem. Monika Makowska-Wiącek na przestrzeni lat stawała wielokrotnie na scenach miejskich oraz krajowych, reprezentując miasto Gorzów w konkursach oraz wydarzeniach kulturalnych. W plebiscycie Gazety Lubuskiej otrzymała tytuł Osobowości Roku w dziedzinie Kultura za znaczący wpływ na rozwój kultury w Gorzowie Wielkopolskim oraz za pracę w obszarach kulturalnych z dziećmi i młodzieżą.

Zapraszamy do wyjątkowego świata bajek już 15 czerwca.

Bilety w sprzedaży już od 40 zł, nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona!

Kup bilet:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1257-noc-bajek-podroze-107707?id=609438
https://www.biletomat.pl/bilety/zamowienie/noc-bajek-podroze-przelewice-41335/

[Materiał partnera]

01-06-2024 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Reklama [C] GBS BANK

Sonda


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here