Reklama [A] - Barlinek Okna
Trzebórz: Wysoki mandat i utrata prawa jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym.

Budynek główny nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, o jednej kondygnacji podziemnej i dwóch kondygnacjach nadziemnych, o łącznej powierzchni 2 147 m2, a także obiekty towarzyszące są już postawione.

News will be here

Obecnie na budowie trwają prace związane z wykonaniem instalacji wewnętrznych i elewacji obiektów. Głównym wykonawcą inwestycji, Zmiany w Ustawie Prawo o Ruchu Drogowym dotyczące wysokości mandatów za przekraczanie dozwolonej prędkości nie wszystkich odstraszają. O surowości taryfikatora przekonał się 40 – letni kierujący Fordem. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 106 km/h.

Wczoraj (29.03) w godzinach porannych w miejscowości Trzebórz, policjanci pyrzyckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym. 40 - letni mieszkaniec pow. pyrzyckiego przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h.

Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany zgodnie z obowiązującymi przepisami mandatem karnym w wysokości 1500 zł oraz 10 punktami karnymi i oczywiście stracił także prawo jazdy na 3 miesiące.

Żadne tłumaczenie nie usprawiedliwia brawury na drodze. Nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych, a zmiany w Ustawie o Ruchu Drogowym jasno mówią o surowych restrykcjach wobec takich kierowców. W dalszym ciągu zbyt wiele osób traci zdrowie i życie na naszych drogach. Każdy, kto złamie prawo drogowe musi się liczyć z wysokim mandatem karnym.

Źródło: KPP Pyrzyce

30-03-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Reklama [C] GBS BANK

Sonda

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

PODZIŃSKA Marzena
PAJOR-KUBICKI Remigiusz
ODACHOWSKA-PIOSIK Agnieszka Maria
ŁYJAK Justyna

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here