Reklama [A] - Barlinek Okna
Komunikat. Uwaga na podejrzane osoby i samochody!

Urząd Gminy Bielice wydał komunikat w związku z niepokojącymi sygnałami o pojawieniu się na terenie Gminy podejrzanych osób w samochodach, które zaczepiają dzieci i młodzież.

"Zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności. Obserwujmy swoje dzieci i siebie nawzajem. W razie pojawienia się niebezpieczeństwa apelujemy o niezwłoczne poinformowanie Policji pod numerem alarmowym 112." - czytamy w komunikacie.

Z doświadczenia kilku innych wsi i miast z województwa wiemy, iż często podejrzanymi osobami są sprzedawcy narkotyków, którzy nagabują dzieci i młodzież oferując "na spróbowanie" "darmowy" narkotyk. Zdarza się także, że podejrzanymi osobami są pedofile.

W przypadku pojawienia się w okolicy podejrzanych osób i samochodów warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów: kolor auta, markę, numer tablicy rejestracyjnej, a także ubiór osób, które wzbudzają nasze obawy. Jeżeli widzimy w okolicy nie znany nam dotychczas pojazd, który jeździ bez celu - nie obawiajmy się poinformować Policję.

22-07-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

Reklama [C]

Reklama [C] - AUTO POMOC