Reklama [A] - Barlinek Okna
Zmarzlikomania w GBSBanku trwa!

To już 3 lata wspaniałej współpracy. W ostatnim czasie po raz kolejny doszło do spotkania przedstawicieli GBSBanku z reprezentantem Polski w żużlu, kapitanem Stali Gorzów i mistrzem świata speedway Grand Prix 2019 i 2020 w żużlu – Bartoszem Zmrzlikiem.

News will be here

Wiceprezesi Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku – Pani Bożena Głogowska i Pan Grzegorz Flanz – pogratulowali sportowcowi sukcesów i zaprosili do kontynuowania współpracy, przedłużając z nim umowę sponsorską.

– Poznaliśmy Bartosza Zmarzlika już w latach 2011-2012, kiedy to współpracowaliśmy z nim, gdy był jeszcze młodym i obiecującym juniorem. Zrealizowaliśmy wspólnie kampanię pod hasłem „podróż marzeń”, ponieważ Bartosz wiele wtedy podróżował i był w ciągłych rozjazdach pomiędzy Polską a Szwecją – podkreśla wiceprezes Zarządu GBSBanku, Bożena Głogowska. Od tamtego czasu upłynęło wiele lat, a na koncie żużlowca pojawiło się wiele prestiżowych nagród i tytułów.

Dobrzy znajomi. Spotkanie po latach.

GBSBank i Bartosz Zmarzlik po raz kolejny spotkali się w roku 2019. Znany już wtedy w całej Polsce 24-latek, najlepszy żużlowiec świata i prężnie działający przedsiębiorca ponownie podjął współpracę z bankiem spółdzielczym w Barlinku, stając się twarzą kilku sztandarowych produktów z oferty banku, m.in.: płatności mobilnych, kredytu obrotowego czy mieszkaniowego.

– Obecnie mijają trzy lata, od kiedy wznowiliśmy współpracę z Bartoszem, nie tylko w kwestii sponsorowania jego osoby w zawodach sportowych, lecz również w zakresie działań reklamowych, które wspólnie zrealizowaliśmy. Szczególnie warto przypomnieć ostatnią akcję prowadzoną w mediach społecznościowych pod hasłem Mobilne przyspieszenie z Bartoszem Zmarzlikiem – dodaje Bożena Głogowska. Akcja miała na celu promocję transakcji za pośrednictwem smartfonów, nagradzała uczestników wielkiego wyścigu za ich dokonywanie i cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów.

Co przyniesie rok 2022?. Nowe odsłony Bartkowych promocji.

Nowy rok współpracy to nowe wyzwania dla banku i dla sportowca, który w ostatnim czasie w związku z założeniem rodziny zyskał wiele nowych obowiązków. Wiceprezesi nie chcą jednak w tej chwili zdradzać szczegółów dotyczących przyszłych akcji i kreacji.

– Mamy to szczęście, że nasz ambasador marki dorasta i rozwija się w każdym możliwym sensie równolegle z naszą ofertą… a może to nasza oferta rozwija się równolegle do rozwoju osobistego Bartosza… – wskazuje wiceprezes Grzegorz Flanz.

– Wraz ze zmianami zachodzącymi niewątpliwie w życiu każdego młodego człowieka, ewoluujemy z naszymi produktami, które adresujemy zarówno do tych, którzy wchodzą na rynek pracy, jak i do tych, którzy rozwijają swoje biznesy i swoje kariery, jak również do tych, którzy zakładają rodziny z powoli zaczynają się statkować.

Miejmy nadzieję, że niebawem zobaczymy Bartosza Zmarzlika zarówno na podium żużlowego Grand Prix, jak również w ciekawej akcji promocyjnej GBSBanku.

[materiał sponsorowany]

01-04-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Sonda

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

PODZIŃSKA Marzena
PAJOR-KUBICKI Remigiusz
ODACHOWSKA-PIOSIK Agnieszka Maria
ŁYJAK Justyna

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here